Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olszynki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Leontynów

Leontynów(Olszynki + 2 km)

610 000 zł33 000 m² 18,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej - Siedlisko, tereny leśne Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana, siedlisko, położona w malowniczym Leontynowie, gmina Młodzieszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Wiejca

Wiejca(Olszynki + 22 km)

620 000 zł26 100 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę, położoną w urokliwej lokalizacji w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Podana powierzchnia 26100 m2 zawiera kilka wyodrębnionych działek. Grunt rolny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bolimowska Wieś

Bolimowska Wieś(Olszynki + 24 km)

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka z wz | Bolimowska Wieś | 2500 m2 | Szukasz działki z warunkami zabudowy w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Korfowe

Korfowe(Olszynki + 23 km)

350 000 zł985 m² 355,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu narożną działkę położoną w malowniczej miejscowości Korfowe, zaledwie 30 km od Warszawy. Miejscowość znajduje się na terenach otoczonych lasem i łąkami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pasikonie

Pasikonie(Olszynki + 16 km)

920 325 zł26 295 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna,spokojna okolica, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy i malowniczych krajobrazów.W okolicy są sady,pola uprawne, gospodarstwo agroturystyczne i stadniny koni. W pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wola Pasikońska(Olszynki + 13 km)

60 000 zł880 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Wola Pasikońska, gmina Kampinos. Działka o wymiarach 20x44,5m w nieregularnym kształcie o powierzchni 880m 2 Przez działkę przechodzi wodociąg,.